23Eki 2019

0

527

0
WordPress SMTP Mail Ayarları

WordPress tabanlı web sitesi kullanıyorsanız eğer mutlaka yapmanız gereken ayarlardan olan mail ayarlarını mutlaka yapmanızı öneririm. Aksi taktirde mail ayarlarını yapmayı ihmal ederseniz eğer şifrenizi unuttuğunuzda mail adresinize şifre sıfırlama talebi göndermeniz de sorunlar yaşabilirsiniz ve sitenizin yönetim paneline erişiminizi kaybedebilirsiniz. Bu gibi sıkıntılarda uğraşmak istemiyorsanız mutlaka mail ayarlarınızı yapmanız gerekir. 1.ADIM: WordPress mail gönderimi […]

Read More
22Eki 2019

0

343

0
WordPress Admin Şifresini Sıfırlama

Merhabalar, bu makalemizde WordPress admin paneline uzun süre giriş yapmadınız yada şifrenizi not almadınız, şifrenizi hatırlamıyor musunuz? Telaşa girmeyin çünkü her şeyde olduğu gibi bununda bir çözümü var. Bu makalemizde unutulan WordPress şifresini veri kaybınız olmadan nasıl sıfırlayıp yeni şifreniz ile erişim sağlayabileceğinizi göstereceğim.

Read More
22Eki 2019

0

446

0
cPanel’de Veritabanı Oluşturma

Kullanmış olduğunuz hosting hizmetinde yada sunucunuzda cPanel yönetim paneli kullanıyorsanız bu makalemizde cPanel üzerinde nasıl veritabanı oluşturabileceğinizi göstereceğim.

Read More
22Eki 2019

0

205

0
Adım adım WordPress Kurulumu

Siteme wordpress tabanlı bir tema/script kurmak istiyorum ama bilgim yok diyorsanız bu makalemizi okuduktan sonra artık wordpress kurulumu yapabileceksiniz.

Read More